Aktualności

Rusza Festiwal Dziedzictwa Kresów

Zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu podczas XIV edycji Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Największa i zarazem najciekawsza impreza w południowo-wschodniej Polsce poruszająca tematykę kresów potrwa od 26 lipca do 5 sierpnia 2018 roku.

Zobacz więcej

Za nami kolejne Folkowisko – zobaczcie zdjęcia

W etnostolicy Polski po raz 8. wzburzyła się krew. Wystrzał endorfin, eksplozja entuzjazmu i megaenergii, która przemoczone i zmarznięte organizmy porywała do niegasnącej aktywności. Mowa oczywiście o Folkowisku w Gorajcu.

Zobacz więcej

XXXIII Spotkania na granicy – zapraszamy!

Na polanie przy lesie, na granicy gmin Stary Dzików i Obsza oraz województw podkarpackiego i lubelskiego w niedzielę 22 lipca będzie można "spotkać się z kulturą".

Zobacz więcej

Horyniec-Zdrój zaprasza na Art Festiwal

Wyjątkowo bogaty program i spotkania ze znamienitymi ludźmi ze świata kultury – tak zapowiada się Horyniec-Zdrój Art Festiwal, który przez całe wakacje będzie trwał w Horyńcu-Zdroju.

Zobacz więcej

W lipcu ruszy festiwal inny niż wszystkie

Każdy dzień zbliża nas do jedynego w swoim rodzaju wydarzenia. Już 12 lipca w Gorajcu (gmina Cieszanów) ruszy Festiwal Folkowisko 2018, który potrwa kilka dni – wydarzenie zakończy się 15 lipca.

Zobacz więcej

Co na nas czeka podczas XIX Jarmarku Galicyjskiego – Smaki Roztocza

Kulturalny kalendarz Narola pokazuje, że zbliża się „XIX Jarmark Galicyjski – Smaki Roztocza”. Spotkanie ze sztuką w wielu odsłonach trwać będzie cztery dni, od 12 do 14 lipca. Organizatorzy już odsłonili karty programu.

Zobacz więcej

Zapraszamy na Festiwal Questingu

W ostatni weekend maja gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w Festiwalu Questingu.

Zobacz więcej

Niezwykła promocja Ziemi Lubaczowskiej w Rzeszowie

Miasteczko Ziemi Lubaczowskiej, które powstało w piątek 27 kwietnia przed Urzędem Marszałkowskim w Rzeszowie, było pierwszym elementem promocji marki turystycznej Związku Międzygminnego.

Zobacz więcej

Narolska Majówka 2018 – zapraszamy!

Narolska Majówka to doskonała propozycja dla osób, które chcą ciekawie spędzić długi weekend. Program trzydniowego wydarzenia, jak co roku, jest bardzo bogaty.

Zobacz więcej

Zgłoś się do IV Roztoczańskiego Rowerowego Rajdu „Niepodległości” Green Velo

Ruszyły zapisy do IV Roztoczańskiego Rowerowego Rajdu „Niepodległości” Green Velo, w ramach którego rowerzyści przemierzając drogi powiatu lubaczowskiego uczczą 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zobacz więcej

Ziemia Lubaczowska będzie promować się w Rzeszowie

Związek Międzygminny mocno stawia na turystykę i zaplanował szereg akcji marketingowych promujących markę turystyczną naszego regionu. Inauguracja kampanii pod hasłem "Weź drugi oddech" nastąpi 27 kwietnia w Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej

Udana inauguracja wyścigów Kellys Cyklokarpaty w Horyńcu-Zdroju

Ponad pół tysiąca zawodników stanęło na starcie pierwszego z tegorocznych wyścigów z cyklu maratonów rowerowych Kellys Cyklokarpaty w Horyńcu-Zdroju. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach.

Zobacz więcej

Festiwal Dziedzictwa Kresów w tym roku jeszcze bardziej bogaty

Organizatorzy Festiwalu Dziedzictwa Kresów, który na stałe wpisał się już w wakacyjny kalendarz imprez w naszym regionie, przedstawili pierwsze szczegóły tegorocznej edycji wydarzenia.

Zobacz więcej
X