- 16 lipca 2019 Piotr
- Aktualności , Zapowiedzi
W niedzielę „Spotkania z Kulturą” na granicy województw
Po raz trzydziesty czwarty na granicy województw podkarpackiego i lubelskiego odbędą się „Spotkania z Kulturą”. Organizatorzy zapraszają na polanę przy lesie nieopodal Woli Obszańskiej i Moszczanicy już w najbliższą niedzielę (21.07).
Impreza zwana potocznie spotkaniem „na granicy” to coroczna okazja nie tylko do spotkań i rozmów mieszkańców sąsiadujących ze sobą województw, ale także do obejrzenia licznych występów artystycznych i hucznej zabawy. W programie znalazły się rozmaite atrakcje i konkurs kulinarny. Na scenie wystąpią Solistki GOK ze Starego Dzikowa, Ognisko Muzyczne „Dzieci Tadzia”, Grupa Taneczna GOK w Obszy i Grupa Radsoł. Ponadto zobaczymy pokaz tańców Cygańskich, Francuskich i Brazylijskich.
O godz. 18:30 pojawi się pierwsza gwiazda – Gaj. Drugą gwiazdę – Weronikę zobaczymy o 19:40, a trzecią – MEGUSTAR o godz. 20:30. Zabawa zakończy się tanecznie z DJ HOOQ.