Aktualności

Targi „POLSKA SMAKUJE” podczas finału Festiwalu Dziedzictwa Kresów

Podczas tegorocznej edycji Wielkiego Finału Festiwalu Dziedzictwa Kresów w niedzielę 4 sierpnia, na błoniach Kresowej Osady gościć będziemy producentów żywności wysokiej jakości w ramach Targów Polska Smakuje. Będzie to doskonała okazja do pokosztowania i zakupienia produktów smacznych i zdrowych.

Wydarzenie organizowane jest przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Rzeszowie dla Wystawców www.polskasmakuje.pl, a jego celem jest promocja produktów najwyższej jakości wśród polskich konsumentów, oraz budowanie świadomość i rozpoznawalność marki POLSKA SMAKUJE.

KOWR zaplanował 6 wydarzeń tego typu w całym kraju (w tym jedno z nich podczas Festiwalu Dziedzictwa Kresów), aby promować ideę konsumpcji lokalnych produktów. Wszystkie działania promocyjnie prowadzone zarówno przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, jak i inne instytucje i organizacje odpowiedzialne za promocję polskiej żywności, realizowane są w ramach spójnej i jednolitej strategii komunikacji. Ma ona zwiększyć siłę i efektywność realizowanych przez sektor rolno-spożywczy działań informacyjnych i promocyjnych. Opracowana przez MRiRW „Strategia Promocji Żywności” określa jako główną ideę promowanie polskiej żywności pod wspólną marką „Polska smakuje”.

Targi stanowią integralny element kampanii promocyjnej wśród konsumentów, u których znacząco rośnie świadomość, co do jakości i smaku potraw oraz produktów, jakie trafiają na ich stoły.

Zapraszamy na stoiska „POLSKA SMAKUJE”.

Regulamin organizacji stoisk komercyjnych na placu festiwalowym podczas Targów Polska Smakuje.

0 Comments

X